Zimní dny 2017/2018

Dlouho jsme neaktualizovali, ale to bude tím, že pracovně jsem v zimní sezoně velmi vytížená :-)

Naše "Géčka" mají nové rodiny, tedy vlastně jen kluci, holčička Grande Emozione "Ema" zůstala doma. Giacomo a Gigi jsou členové rodin u skvělých lidiček a já mám obrovskou radost, že se mají tak dobře. Oba kluci jsou veselí, kontaktní chrtíci a dělají radost majitelům.
Výškově bude celý vrh ve standardu. Ema a Giacomo spíše ke spodní hranici a Gigi někde okolo středu.
Ema je na rozdíl od kluků spíše odtažité povahy a tak se snažíme s ní hodně pracovat. Krom celodenní školky, kde s ní pracuje skvělá paní učitelka Iva, má ještě jednou týdně hodinu poslušnosti a jednou týdně hodinu přípravy na výstavy :-)
Ema si odtažitost vůči lidem vynahrazuje velmi vstřícnou povahou vůči pejskům, máme pocit, že čím větší a chlupatější, tím víc se Emě líbí :-)
Nemohu opomenout, že skvělým parťákem je pro Emu Bombička, která ji svojí skvělou kontaktní povahou ukazuje, že se nemá bát a že všichni cizí lidi na ulici jsou vlastně kámoši.

S mojí láskou Bombičkou (Aerobomba Assetto Corse) jsme se zase pokušely o štěňátka, ale bohužel ona prostě chce být navždy krásná a štíhlá ...... a tak se pomalu začínáme připravovat na novou běhací sezonu... no nemáme to díky její falešné březosti vždycky lehký. Upřímně, vyměninila bych všechny ty její poháry a vítězství za potomka po ní, ale člověk nemůže mít všechno...... bohužel... příroda se nás neptá
Stejně tak, jako Emě dělá skvělého parťáka v ulicích velkoměsta, tak Bombička dokáže učit nebát se nováčky na coursingové traťi a kolik jich už naučila běhat..... Jsem moc ráda, že ji máme!

Delizia Assetto Corse si vyzkoušela svoji první školičku přípravy na výstavy a uvidíme, zda to majitele dají... pokud ne, bude ji velká, ale opravdu velká škoda.... je to krásná 37cm modrá fenka se skvělou povahou....

Essenziale Assettto Corse si vede skvěle na závodní i coursingové dráze a my se moc těšíme, až ho majitelka ukáže světu. Bude to takové malé italácké torpédo :-)..... Je to krásný 36,5 cm chlapeček... a návnada je pro něj nadevše :-)
Jeho bráška Easter Bubble Assettto Corse si také zkusil ulovit svůj první střapec na coursingu a byl opravdu skvělý, děkuji také jeho majitelům za skvělou péči.

Mám z našich odchovů radost, snažím se maximálně věnovat Emě a těším se v další sezoně výstav i závodů :-)