Trénink Lednice a 6.7.2014 Národní dostih Marchegg, Rakousko

Ve středu jsme se vydali na tréninkový kemp do Lednice, na jeden běh s Izinkou a na dva licenční běhy s Bombičkou. Doprovod jim oběma dělal malý Gino, který to zvládl na jedničku, šikulka naše malá.

O víkendu v neděli nás čekal Národní dostih v Marcheggu, kde jsme potřebovali, aby si Bombička splnila poslední licenčí běh potřebný ke splnění licence a zároveň umožňující ji běžet na akci Krása a výkon příští víkend v Kolíně.
Brájik byl normálně v závodě. Bylo opravdu velké vedro (32stupňů) a oba moji svěřenci předvedli krásný výkon!

Bombička zaběhla první běh s časem 29,06 a to byla na dráze úplně poprvé a dokonce se jí po cestě povedlo 2x skoro chytit návnadu, druhý běh bohužel neběžela, protože se pokazila návnada, ale každopádně nám i tento běh stačil.

Brájik běžel oba běhy a v postatě s Ebinkou přispěli ke získání čekatelství titulu Rakouského dostihového šampiona pro mladou Lotty (pro účastníky s jiných zemí se titul nezadává).Podal výkon jako za mlada, kdy se ve finálovém běhu zlepšil na 28,32s.

Další víkend se těšíme na akci Krása a výkon v Kolíně a budu Bombičce držet pěstičky, ať zaběhne super, bude to její velká premiéra a snad i můj dárek k narozeninám :-)

Mezi dospěláky se Bombička zařadí nejdříve s srpnu, kdy už ji bude 15 měsíců, ale spíše až si budu opravdu jista, že je 100%.