SEVCH a KVKCHCH Konopiště, CZ - 27. - 28.7.2013

Krásné, velmi hezky připravené výstavy v krásném prostředí Konopiště. Skvělá parta lidí. Oba rozhodčí byli velmi velmi přísní i když tedy s jiným vkusem :-) a tak padaly známky VD a D i třeba pro světové vítěze :-)

Bombička se v oba dny velmi líbila a tak uspěla i v konkurenci krásných fenek Bohemia Skara a Feritte Bugsy, hlavně pro svoji skvělou povahu. Byla opravdu šikovná.

Chrtíků bylo na výstavě účastno hodně a moc gratulujeme Danille Bohemia Skara a Cirillovi Tileco k získání Středoevropského vítěze a stejně tak druhý den Duchesse Annaperla k získání BOB na klubové výstavě :-)

Po delší době jsem opět viděla Ullu, maminku Elišky a musím říci, že je snad čím dál krásnější, ELiška je její kopie, jen poněkud větší :-)

Na Klubové výstavě vyhrála nejlepší chovatelskou skupinu CHS BOHEMIA SKARA a mně i Elišce bylo ctí, že jsme se soutěže mohly účastnit!

AEROBOMBA ASSETTO CORSE
Central European Sighthound show /27.7.2013/ - velmi nadějná 1, Best Baby - děkujeme rozhodčímu Roland Spörr (A)
3měs, na její věk typické vyjádření plemene, dobrá velikost i formát, krásná hlava, dobré postavení uší, dobré posazení očí i pigment, vynikající horní linie a krk, na její věk dobře vyvynutý hrudník, silné tlapky a správné úhlení, hezký pohyb, přátelská


Sighthound club show Konopiště CZ /28.7.2013/ - velmi nadějná 1, Best Baby, BIS Baby 3 - děkujeme rozhodčí Marion Finney (IRL)
šarmantní malá fena, kvalitní, velmi hezká hlava a typ, dobrý pohyb


MCH. CAMPANELLA BOHEMIA SKARA
Central European Sighthound show /27.7.2013/ - D - judge Roland Spörr (A)
3 roky, velký formát, hezká hlava, vynikající nasazení uší a krk, vynikající záď, správně vyv. hrudník  a správné úhlení, paral. postoj, silný pohyb, dobrá povaha


Sighthound club show Konopiště CZ /28.7.2013/ - V2 res. CAC - děkujeme rozhodčí Marion Finney (IRL) - Eliška tímto splnila poslední podmínku pro získání prestižního Šampiona klubu chovatelů chrtů a z potřebné hranice 180 bodů získala plných 419 bodů :-)
vysoká fena, velmi hezká v typu, kvalitní, překrásná hlava, vyrovnané křivky, dobré úhlení, dnes není moc šťastná (....:-) nechtěla se nachat moc osahávat)