První tréninkový den na dráze v roce 2014

21.3.2014 dostihová dráha Unter7Brunn, Rakousko

dnešní den byl příslibem krásného počasí a tak jsme se vydali na letošní první dostihový trénink. Otřískaný Braien a jeho dvě děti Ago a Aerobomba, kdy jejich maminka Eliška (Campanella) zůstala doma, protože když bůh dá, už je 14 dní březí.

První kolo začínala Bombička a zvládla běžet do 3/4 než ji zastavili návnadu :-), druhý běžel Ago a zvládl napoprvé úplně celé kolečko, bylo to super! Není to jednoduché a pokud si někdo myslí, že vypustí chrtíka na dráhu a on okamžitě začne běhat, tak to se tak často nestává :-)

Druhé kolo si pro lepší fixaci dala Bombička s Brájou a byla to zajímavá podívaná, jen škoda, že nejsou fotky, ale oba je na startu neudžím a na boxy je Bomba příliš mladá. Každopádně nebude to mít Brája tak jednoduché se svojí dcerou a sakra se bude muset snažit, aby byl první :-)... no a o Agovi vůbec nepochybuji, že bude rychlejší jako jeho otec :-)

Krásné odpoledne a já jsem na oba svoje odchovy moc pyšná! Nejen, že mají chuť běžet, ale hlavně pro jejich skvělou povahu.....