Náročné první červnové víkendy

DG DogGear Race of Champions, KOLÍN CZ 31.5.2014
- nakonec den s velmi hezkým počasím. Na dostih s námi jel i náš Aginek (štěňátko z prvního vrhu). Braien byl opět nejrychlejší chrtík ze všech 10ti chrtíků. Jsem na něj v seniorském věku tak pyšná.

AGO Assetto Corse - 2 soloběhy a jeden společný s Brájou

Aerobomba Assetto Corse - 1 soloběh, druhý zkazila :-) a pak společný s Brájou

Braien De Marte Moor - 1 místo senior s nej časem

Atilo Brai Chmelnicki (Braien De Marte Moor & Candelora Tileco ) - 1 místo soloracing

Alberto Brai Chmelnicki (Braien De Marte Moor & Candelora Tileco ) - 2 místo soloracing

V Kolíně se byla podívat i Bony Brai Chmelnicki, je to krásná holka a už se na ni moc těšíme jak na dráze, tak na výstavách. Jistě byla tam s maminkou Candelorou, vždyť taky zůstala v rodině :-)

 

Povinné přeměření výšky Kolesy 1.6.2014
no to asi nemá ani cenu komentovat, prostě naši "potentáti" si teď hrají na milimentry a div pes nemusí být na špičkách ve vzduchu, jdeme tu z extrému do extrému a tak Brája, ostatně jako většina psů spadl do kategorie sprinter. Nu což v klasiku skoro nikdo není a ve sprinterech bude za chvíli přeplněno...

 

Speciální výstava chrtů Konopiště 7.6.2014
Výstava v hezkém prostředí a tzv nahoru a dolu :-)

Giulietta Annaperla - Velmi nadějná 1, best baby , rozhodčí Beatrix Maerkim Casanova, CH - Giul byla rozkošná :-)

Kucorgó-Dombi Imola - Velmi dobrá 1.. :-) naše první VDéčko, sice hezky posudek, no prý potřebuje dospět.. no to bych prosila v 10 měsících a výšce 75cm v kohoutku :-)

 

Setkání Lednice trénink 14.6.2014
Den před dostihem v Mladé Boleslavi jsme se rozhodli přijet do Lednice. To hlavně na běh s Izinkou a Imolkou, aby jim nebylo líto, že nejednou do Boleslavi s námi. Bombička si zkusila běh s tátou Brájou a boxy. Přijela se za námi podívat Brájikova dcerunka Jameela Tredici (Braien & Dolcezza Tredici). Je krásná, celý táta, chovatelce Ivě závidím :-). Na dráze byli také další Brájovi děti Atilo Brai Chmelnicki (Braien De Marte Moor & Candelora Tileco ) a Aristo a Abracadabra Camino Bianca (Braien De Marte Moor & Yvet Feritte Bugsy ).No a ať nezapomenu, Imolka krásně běžela 80m.

 

Velká cena Mladé Boleslavi a IGCC 15.6.2014
Setkání chrtíků a Brája jako sparing svému synkovi a Bombička na dva licenční soloběhy. Její teprve 3 výběh z boxu, zvládla to super, až tedy na to, že v prvním běhu to "zprasila", když mínila pozovat fotografům a aby ji lépe zachytili, tak se jim i zastavila. Děkuji Tomášovi Tylovi , že ji návnadu natáhl znovu a zaběhla to mimo soutěž super . Brája dělal sparinga Albertovi Brai Chmelnicki a ten si zase dodal seběvědomí a pěkně "mazal" za ním, tedy myslím, že to za chvíli bude před ním, ale u vlastních dětí to nevadí no a Brája i po včerejším jednom běhu v Lednici dal oba dva časy pod 29s , dědek jeden ....Druhý běh zvládla Bomba už jen s mírným pozováním při vběhu do první zatáčky a zbytek hezky mastila... sice si "zmastila" čas, ale paráda, co bych po ní v necelých 14 měsících chtěla, že? Účast IT chrtíků nebyla zas tak vysoká, ale to je tím, co se teď děje. Myslím, že jsme si všichni hezky den užili a úplně všichni byli skvělí bez ohledu na umístění! Vždyť hlavně, že to ty naše miláčky baví.

Aerobomba Assetto Corse - 1 místo kategorie mladí a 1 místo IGCC soloběhy fenky - soutěžila sama se sebou, ale jsme šťastní, že nám krásně začíná a oběhla to :-)