Mistrovství ČR v coursingu 2016

Mistrovství ČR v coursingu 2016
farma Ptýrov, CZ
10.9.2016

Opravdu velká akce, na kterou se vždy všichni velmi těší. Jak jsem psala v minulém článku, díky hárání a i díky krytí Bombičky jsme se nemohli účastit osobně.

Naše barvy jel hájit jen Buongiorno ,kdy na akci bylo nahlášeno celkem 10 IG sprinterů, opravdu nevídaný počet. Z toho 8 psů a 2 fenky. Nakonec jeden sprinter nepřijel, ale i tak bylo 7 psů a 2 fenky na startu.

Gino byl po prvním kole na druhém místě celkově a i ve psech.
Po finále nám přišla úžasná zpráva a to ta, že Gino je novým MISTREM ČR pro rok 2016. Byla to fakt pecka, jeho 4 závod, kdy i na ME v coursingu předvedl, že to umí a jen jediný bod ho dělil od beden.
Spolumajitelce Lence Záhumenské gratulujeme a jsme rádi jak skvěle se o Gina stará.

Celkově byl Gino na 2. místě s res. CACT a titulem MISTR ČR hned za fenkou Artemis Můj Andílek, které to také velmi přejeme!

A aby těch radostných zpráv nebylo málo za kategorii sprinter stál na 6 místě i Alberto Brai Chmelnicki (syn našeho Brájika a Candelory Tileco) a to neskončilo!!! V klasicích vítězem z 12 startujících v mixu byla Abracadabra Camino Bianca (dcera Brájika a Yvet Feritte Bugsy), která je novou MISTRYNÍ ČR s CACT a CACIL titulem. Chovatelce a kamarádce Ivetce Pličkové to moc a moc přejeme!