Lednický pohár - dostih 1.5.2013

Lednický pohár - dostih 1.5.2013

Nejprve začnu asi tím, že hlavním důvodem, proč jsme jeli běhat bylo to, aby se odreagoval Brája a Izinka po všem, co se u nás doma v posledních dnech stalo (ztráta Milušky a navíc narození štěňátek....).

Abych toho neměla moc, nahlásila jsem Izinku jen do soloběhů a Bráju jsem nechala v dostihu i když není psychicky zrovna v pohodě....

První rozběh Brájik zkončil doslova o fous na druhém místě, no co, hlavně, že běžel. Škoda, že někteří z  něho už udělali opět italáka za zenitem, že už mu to neběhá... ach jo.... jsou ti lidi normální, vždy vyroste někdo lepší a rychlejší, vždyť už taky Brája není žádný mladíček...

Do finále jsme nastupovali s modrým dresem č. 2, jedničku měl Avanti a trojku Almond. Brája si vylosoval box č. 1, od začátku vystřelil z boxu jako první a vedl až do konce. Bylo to sice relativně těsné, ale náskok si udržel. Almond to ani ne v půlce vzdal. Jaké nemylé překvapení na mne čekalo u doběhu, kdy paní Tomová obvinila Bráju, že protože on kousl jejího Almonda, tak to byl důvod, proč se vrátil. Byla jsem v šoku, vždyť vedl od začátku do konce a Braien, který je vždy 100%. Bylo mi vysvětleno, že to bylo v sedlišti (tedy travnaté místo u věže před vstupem na dráhu) ... ano paní Tomová pustila Almonda za Brájou a ten mu naznačil, že se mu to nelíbí, psi se vzájemně ani nedotkli.
Omlouvám se tímto všem přihlížejícím za moje velmi tvrdá slova vůči paní Tomové, chápu sice, že mého Braiena z celého srdce nenávidí, ale tohle už bylo moc a po tom všem, co proti němu dělala, jaké sprosté maily všem psala atd. si poslání do patřičných míst zasloužila.

Bože můj lidi, proč to děláme, snad pro potěšení našich psů! A je smutné, že si někteří léči svoje EGA....

Přijel opět na "návštěvu" Atilo a tak jsme byli rádi, že viděl opět vítězit maminku Candeloru i tatínka Bráju.

Přijeli jsme domů a Eliška tak strašně moc všechny vítala, jsme jí chyběli. Je vidět jak se mají ti moji pesánci rádi.

Za stažené fotky děkuji Lednické dráze a paní Bejčkové a něco jsem dělala i já :-)....

výsledky:
Italský chrtík fena
1. Candelora Tileco 29.58
2. Dalia Tileco 30.12
3. Calibra Ferite Bugsy

It.chrtík pes
1. Braien De Marte Moor 29.86
2. Avanti Carrera De Moravia 30.03