Lednický pohár 1.5.2015

6 IG fen
6 IG psů
2 IG sprinteři

Za sprintery startovala poprvé moje Bomba a ona si to nějak v té hlavě nesrovnala a tak vyběhla a zapíchla to a tak si odnesla nedoběh... no a podle videa to zapíchla u malých dětí.. ty fakt ona nerada....škoda, že v Lednici nemyslí na to, že by místo vedle výběhu mělo být něčím odděleno od lidí, stačil by nějaký banner .... ale pravý dostihový pes i toto musí zvládnout.....
Na závěr nutno říci, že Bombička si pak dala neofiko běh s Avantim, Brájou a Candelorou a dala ho úplně čistě a navíc jim všem ukázala záda :-) .. tedy jsme se posunuli další krůček startovat i na dostizích a však ona je ještě mladá a její táta Braien taky nebyl hned špička a dnes mezi ni právem patří :-)


Brájik vyhrál rozběh i finále a hned za ním zkončil jeho syn Aristo Camino Bianca.
Fenky vyhrála jeho dcera Bony Brai Chmelnicki (porazila svojí mamku Candeloru Tileco :-) )a na třetím místě by jeho dcera Abracadabra Camino Bianca.... Moc děkuji oběma chovatelům Luďkovi (chs Chmelnicki) a Ivetce (chs Camino Bianca), že si Brájika pro svoje skvělé fenky vybrali... jejich děti jim tu důvěru teď vrací.

IG psi
1. místo Braien De Marte Moor
2. místo Aristo Camino Bianca
a další :-)


IG fenky
1. místo Bony Brai Chmelnicki
2. místo Candelora Tileco
3. Abracadabra Camino Bianca
a další :-)