Krása a Výkon SK 2016, Mojmírovce 13. - 14.8.2016

13.8.2016 Klubová výstava chrtů KCHCH SK, Mojmírovce

Přihlášena byla Tuti i Bombička. Posuzovala Marina Ostrovskaya, RU. Musím řici, že byla ke psům velmi ohleduplná a holky od ní mají hezké posudky a Bombičce byla dokonce i prominuta výška nad standard a obdržela výbornou :-).

Tuti - třída šampionů V2, res CAC
20 mesiacov, výborný výraz, elegantné samičie línie, výborné osvalenie a kostra, samičia hlava, väčšie čeluste, výborný výraz, výborné uši, dobrý krk, výborný hrudník horná línia, dobré plecia a predné končatiny, dobré uhlenie zadných končatín, výborný temperament, vyrovnaný pohyb

Aerobomba Assetto Corse - třída čestná V2
3,5 rokov, velmi veľká fena, elegantná, výbroný formát, výborná kostra a osvalenie, výborné samičie línie, výborné uši, oči, výraz, výborný krk, dobrá horná línia, dobrý hrudník, trochu strmšie plecia, výborné zadné končatiny, výborný temperament, výborný pohyb, výborná ale príliž veľká

 

14.8.2016 CACT coursing
Tuti si jen zatrénovala, startovala hned jako první demo běh a předvedla krásný výkon.. druhý běh už ji tak nešel, nebo spíš jen výběh (s tím občas bojujeme) , po povzbuzení už to opět metla celé :-)

Aerobomba - získala druhé místo hned za šíleným Hugem :-), kterému tímto gratulujeme ale i tak v součtech bodů i za výstavu získala titul Vítěz pro krásu a výkon 2016.

Za fotky děkuji výboru KCHCH SK a Paťce Finikové.
Na stranu organizátorů musím řici, že to byl hezký a velmi dobře připravený víkend.