Interbohemia Kolín 6.4.2013

Za velmi chladného počasí se konal první dostih letošní sezóny na dostihové dráze v Kolíně pod názvem Interbohemia.

Poměrně dlouho jsem přemýšlela, zda Bráju a Izinku pustit, protože celou zimu se jen válí před krbem a nemají pranic natrénováno.

Nakonec k počtu příhlášených jsem se rozhodla dát Izinku jen na jeden běh a Brájika do závodů, což znamenalo jen 2 kolečka, protože bylo málo přihlášených.

Brájik startoval v běhu společně s Candelorou Tileco (tedy matkou jeho štěňátek v CHS Chmelnicki) a vzhledem k tomu, že ještě zdaleka nebyla fit po štěňátkách, tak Brája vyhrál rozběh i finále... ale popravdě ty časy byly úplně někde jinde než v sezóně, ale to asi i tím chladným počasím, tuším mohlo být tak 2 až 3 nad nulou.....
Brájik startoval oba běhy pod červenou 1 a Candelora pod modrou 2.

Přijel se za námi podívat Bertík (tedy pro majitele Čertík) neboli Alberto Brai Chmelnicki, máme z něj velkou radost, roste kluk do krásy a hlavně má úžasnou nebojácnou a milou povahu a ta je obrovsky důležitá..... a tak se budeme těšit, co hezkého ještě zdědil  po rodičích :-)

Samozřejmě Eliška zůstala doma, pro její 40tý den těhotenství by to nebylo vhodné a Miluška už takové akce nezvládá vůbec...

Závěrem tedy, měli bysme začít trénovat, konkurence je veliká.... ale co, nic nám neuteče a tady je ještě sníh....

Za krásná fota opět děkuji panu Ivanu Bertovi.