DG DogGear Race of Champions a ICGG2015 Kolín CZ

18.7.2015 DG dostih a další ze série Italian Greyhound Challenge Cupu

Velké setkání italských chrtíků, kdy jen na dráze jich bylo 24kousků a myslím, že tak ještě 8 na čumendu.
Velmi mne těší tak velká účast této akce, kdy jsme si všichni hezky zasoutěžili. Vše probíhalo ve velmi přátelském duchu a tak si snad můj apel, aby se lidé k sobě lépe chovali, někteří vzali k srdci....a i když byl nějaký ten nedoběh či Diskvalifikace, tak to probíhalo bez zbytečných afektů emocí a osočování.
Pro velké vedro se začínalo již v 8 hod ráno a děkuji DDKolín za skvěle zvládnutou organizaci.

Bombička opět zopakovala, že po startu se na mne musí podívat a tím si samozřejmě pokonila časy, kdyby tak tu vrtuli co jí narostla u zadečku měla od startu...... :-)... Po kolizi v Lednici jsme zase na začátku...., ale na coursing jde už za týden a já se moc těším

Tuti skvěle zvládla rovinku a abych pravdu řekla, to jsem nečekala :-)

Brájik měl v prvním rozběhu o dost pomalejší soupeře a tak si v klidu běžel v podstatě soloběh... ve finále jsem čekala, že mu dá zabrat jeho syn Aristo Camino Bianca, ale bohužel došlo k nešťastnému střetu dvou psů a Arista to natolik zpomalilo, že Brájův náskok už nedohnal a opět měl Brája další v podstatě soloběh na světě.

Buongiorno měl na dráze premiéru a sice vystartoval z boxu skvěle, ale pak to zapíchl.. nevím zda to byly ty sežrané navlhčené ubrousky...nevím po kom má tu nenažranost :-)..... no spíš to vypadá, že coursing ho baví víc jako Bombičku..

Radost mi udělali taky jeho synové kluci z CHS Chmelnicki a to Atilo a Alberto, kdy Atilo byl nejrychlejším chrtím a těsně na zím Alberto :-)... no a hned za nimi jejich máma Candelora Tileco :-) no a pak taky Bony Brai Chmelnicki (Braien&Candelora), která skončila na 3 místě se skvělým časem.... Mám pocit, že jsme tam byli taková velká rodina :-)

IGCC aktuální bodování ZDE